Rychlonavíjecí vrata

Pro střední a velké otvory nabízíme instalaci rychlonavíjecích vrat. Mají uplatnění tam, kde je potřeba vysoké četnosti otvírání a zavírání, s požadavky na omezení povětrnostních vlivů, hluku, prašnosti, průvanu a jiných negativních vlivů na pracovní prostředí.

Pro střední a velké otvory nabízíme instalaci rychlonavíjecích vrat. Mají uplatnění tam, kde je potřeba vysoké četnosti otvírání a zavírání,
s požadavky na omezení povětrnostních vlivů, hluku, prašnosti, průvanu a jiných negativních vlivů na pracovní prostředí. Různé možnosti ovládání umožňují instalovat vrata do otvorů průmyslových zařízení, automatických linek.

Vodicí profily a nosná konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Běžně dodávaná výplň je z polyesterové tkaniny tl. 0,9 mm v několika barvách a na zakázku lze dodat i celostransparentní výplň. Standardem je průhledový pás v celé šíři vrat. Zádržné čepy pro zatížení větrem odolávají zatížení 40-60 km/hod podle volby typu vrat – interiérové, exteriérové. Rychlost otevírání a zavírání je 0,8 m/s.

Mezi přednosti patří dobrý útlum hluku, energetické úspory, omezení prašnosti, vysoká bezpečnost vrat a rychlost dodání, která je daná tuzemskou výrobou.

Stavební připravenost: volný prostor nadpraží 450 mm, strana motoru 500 mm, druhá strana 150 mm, elektropřívod 5x1,5/10A na straně motoru zakončený zásuvkou.